3
4

Versenykiírás

1. Max 32 csapat
  2. 2017.11.11. szombat Debrecen, Helyszín Agár műfű, Kezdési idő: 8:00, Várható befejezés: 22:00
  3. A nevezési díj összege függ a nevezés leadásának határidejétől.

• 2017.10.02. - 2017.10.08-ig: 9.990,- Ft
    • 2017.10.09. - 2017.10.22-ig: 10.990,- Ft
    • 2017.10.23. - 2017.11.08-ig: 11.990,- Ft

1. Nevezési létszám korlátozva, nevezési díjak befizetése legkésőbb a nevezéstől számított 72 órán belül. Amennyiben 72 óra elteltével sem érkezik meg a nevezési összeg, a csapat foglalását törölni fogjuk és a helyet felszabadítjuk.
    2. A mérkőzéseken csak a nevezési lapon feltüntetett játékosok szerepelhetnek!
  4. FIFA/REAL =>6p/6 perces félidők (futó óra) Részletek a szabályzatblokkokban!
    1. A mérkőzés végeredményét a két félidő összesített eredménye adja
    2. Győzelem 3 pont, döntetlen 1 pont, vereség 0 pont
    3. Pontegyenlőség esetén – több csapat azonos pontszáma esetén is – az egymás elleni eredmények döntenek.Ha az is egyezik, akkor az abszolút gólkülönbség rangsorol. Amennyiben a gólkülönbség sem dönti el a továbbjutó kilétét, először a több lőtt, majd a kevesebb kapott gól dönt.
    4. Amennyiben a bajnokság során „ki-ki mérkőzésekre”(egyenes kiesése szakasz) kerül sor döntetlen esetén 3-3 büntető rúgás dönti el a találkozó végkimenetelét. Ha a 3 rúgás után nincs döntés, akkor már azoknak kell rúgnia, akik még nem lőttek büntetőt!
  5. Maximum 4 pálya/4 Konzol (16 db kontroller) /4 FIFA 18 Konzol eredeti játékszoftver
  6. 4-6(min-max) fős csapatok
  7. 2 vs 2 játékos a konzolon/3+1 vs. 3+1 játékos a pályán (Egy játékos csak!! egy csapatban szerepelhet!)
  8. Minden csapatnak kötelező a MENETRENDJÉT betartani, a későbbi időbeni elcsúszások elkerülése véget. (Amennyiben ez nem így történik a mérkőzést be kell szüntetni és a vétlen csapat számára kell jóváírni.)
  9. Ha egy csapat bármilyen oknál fogva kizárásra sorsára jut, vagy visszalépni kényszerül, annak eredményét az összes korábbi eredménnyel együtt (3 ponttal és 3-0-s gólkülönbséggel) az ellenfelek javára írják jóvá!
  10. Díjazás
    1. I.hely
    2. II.hely
    3. III.hely
Hírlevél feliratkozás
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesülj a versenyekről! Ne maradj le!
E-mail címed és a neved megadásával hozzájárulsz, hogy időnként hírlevelet küldjünk a számodra.